O nás

úvodem

Dětský letní tábor BORO

už má za sebou hezkou řádku let, jeho kořeny sahají do devadesátých let minulého století. Za ta dlouhá léta provozování tábora jsme několikrát změnili táborovou základnu….

jak šel čas

Historie

…několik původních táborů proběhlo v Borovici nejdříve v rekreačním areálu liberecké Tesly a potom na táborové základně SEBA. Po několika letech jsme se přesunuli do Jizerských hor, do tábora Vyhlídka nad Obřím sudem, pak následovalo několik ročníků tábora na Čížovce v Českém ráji a u Krakonoše v Bílém Potoce.
Nyní jsme se vrátili zpět do krásné přírody Českého ráje do Železnice u Jičína. Táborová základna je postavena na slunečné louce mimo vesnici, na okraji lesa. Její umístění umožňuje podnikat s dětmi spoustu zajímavých výletů do okolí.

..boro..

A kdo jsme my?

Jsme parta nadšenců různých profesí, která každoročně na 14 dní vyráží ven do přírody užít si s dětmi táborového života a to bez jakéhokoliv nároku na odměnu. Naší největší odměnou je spokojenost všech. V průběhu let se postupně z některých našich dětí stávají praktikanti a pak oddíloví vedoucí. Jsme prostě banda dobrých kamarádů, kterou to baví.

..jen pár přátel stačí mít..

O co nám vlastně jde?

Naším cílem je oživit dětem 2 týdny prázdnin spoustou her, soutěží, výletů a zábavy. Samozřejmostí je i každoroční celotáborová hra, na jejíž přípravě a realizaci se podílejí všichni „borodospěláci“. Vždyť právě při hrách a společných zážitcích vznikají ty nejhezčí chvíle, na které se vzpomíná dlouho a dlouho ….a táborové přátelství může vydržet věčně!

Aleš Bitman
Tel.: +420 602 315 954
E-mai: info@boro.cz

vlastimil hak
Tel.: +420 606 934 749
E-mai: info@boro.cz