Kontakty
  • Telefon:602 315 954
  • Telefon:606 934 749
  • E-mail:borospolek@gmail.com
  • www:www.boro.cz
borohistorie

Dětksý letní tábor boro 2016

Návrat dětí z tábora je jako vždy, na parkoviště v Liberci Pavlovicích ( u bývalé prodejny Billa) v sobotu 27.8.2016 v 13,00 hod.
Předpokládaný odjezd je jako vždy, z parkoviště v Liberci Pavlovicích ( u bývalé prodejny Billa) v sobotu 13.8.2015 v 13,00 hod.
Návrat tamtéž za dva týdny, tj v sobotu 27.8.2016 v cca 13,00 hod.

Mapa místa odjezdu a příjezdu

Při odjezdu je nutné odevzdat vyplněné a podepsané prohlášení zákonných zástupců a posudek o zdravotní způsobilosti od lékaře. Také kartičku pojištěnce !!!

Dovoluji si upozornit, že to není náš výmysl a že bez těchto dokumentů není možné vzít vaše děti na tábor.
Dále pak, prosím, odevzdejte oddílovým vedoucím také originály přihlášek.
S sebou nedávejte dětem do kufru žádné jídlo, řízky, obložené chleby a tak. Tyto potraviny se můžou rychle zkazit a opravdu to není potřeba.
Zároveň vás žádám, nedávejte dětem telefony, tablety a různé playstationy a tak. Myslím, že děti posíláte si užít tábora, přírody a prázdnin a tyto vymoženosti k tomu opravdu nepotřebujeme. V případě že tak učiníte, nebereme za tyto předměty žádnou zodpovědnost.
Když budete nutně potřebovat nějaké informace, volejte na můj telefon. Já jsem po celou dobu tábora na čísle 602 315 954 a kdykoliv můžete zavolat. Možná budu hrát nějakou hru nebo něco dělat a hned vám telefon nevezmu, zavolám ale určitě zpět. Případně kontakt na naši zdravotnici Mudr.Sváťa Fajfrová tel.602 396 956.
Zde je také náš táborový řád. Pokud chcete, proberte jednotlivé body s dětmi. Není to nutné, ať ale i vy víte, jak vypadají naše pravidla.
Tak jak je v posledních letech naším dobrým zvykem, budeme se snažit ukládat pro vás nějaké informace a fotografie na naše stránky. 
Novinky a informace z dění na táboře budete moci sledovat ZDE .
Vzhůru do Železnice ...

Shlednuto: 4068